Wat is het?
Beweegplus Golden Vic is een beweegactiviteit in de buitenlucht waarin je werkt aan je fitheid en gezondheid.
Voor wie is het?
Deze activiteit is voor mensen van 55 jaar en ouder die samen in een groep willen bewegen.
Hoe ziet de les eruit?
Je beweegt buiten in een gezellige groep en doet oefeningen voor conditie, balans en coördinatie. Daarna speel je verschillende beweegspellen. De training wordt begeleid door een professionele trainer en je kunt meedoen op je eigen niveau. Na afloop is er tijd om samen koffie of thee te drinken.
Over de aanbieder
Sportvereniging Victoria is een veelzijdige sportclub in Rotterdam-Kralingen waar meerdere sporten samenkomen, zoals hockey, padel, tennis en squash. De vereniging biedt ruimte voor zowel recreatief als fanatiek sporten in een gezellige en toegankelijke omgeving.
Dit is een Beweegplus-activiteit. Lees meer.
Buitensport, Beweegplus
Wat leuk dat je je aanmeldt (via je zorgprofessional) voor deze beweegactiviteit. Vul a.u.b. het formulier in om je aanmelding af te ronden. De eerste stap naar bewegen is gezet!
Ik heb het VGZ Rotterdam pakket.
Ik wil graag gebruik maken van de Sportspullenbank.
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en deel hierbij mijn gegevens.
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en deel hierbij mijn gegevens.
We hebben je inschrijving succesvol ontvangen!
Er is iets misgegaan bij het versturen van het formulier, probeer het later opnieuw.
Niet alle velden zijn correct ingevuld, controleer het formulier en probeer het opnieuw.